Ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich nieustannie  poszukuje rodzin zastępczych!

Poszukujemy osób w różnym wieku, z różnym wykształceniem, małżeństw bezdzietnych i rodzin z dziećmi, osób żyjących w nieformalnym związku bądź singli.

Osób, które mieszkają w domu albo w mieszkaniu. A przede wszystkim osób, które z zapałem będą się opiekować dziećmi, których z różnych względów nie mogą wychowywać ich rodzice.

Rodzicom zastępczym oferujemy pieniądze na utrzymanie każdego dziecka, dodatkowo zawodowym rodzinom zastępczym: wynagrodzenie, płatny urlop – do 30 dni rocznie, a jeżeli w pogotowiu mieszka więcej niż troje dzieci – zwrot kosztów utrzymania domu lub mieszkania, a także osobę do pomocy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
Dział Pieczy Zastępczej
ul. Bytomska 67 (drugie piętro)
41-940 Piekary Śląskie
nr tel.: 32 288 50 04, 502 942 109

MSP2 Piekary Śl.

ul. ks. J. Popiełuszki 8
41-940 Piekary Śląskie
Polska

© Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich. All rights reserved. Powered by GoldenGate.