Zapraszamy do MSP2!

Jeśli kiedykolwiek mieliście wątpliwości, czy zapisanie Waszego dziecka do klasy sportowej w MSP2 to dobry krok, to ten film jest ostatecznym argumentem, który rozwieje wszelkie niepewności.

Sport to nie tylko rywalizacja, to budowanie wspólnoty, uczucie przynależności i nieskończone źródło radości. 💪🏆⚽️🤾‍♀️

Niech ten film będzie dla Was inspiracją i przypomnieniem, że każde dziecko zasługuje na szansę, by przeżyć coś tak wspaniałego. Przyłączcie się do naszej sportowej rodziny i dajcie Waszym dzieciom możliwość, by ich pasje rozkwitły w MSP2.

Razem możemy tworzyć niezapomniane wspomnienia i celebrować każdy moment sukcesu naszych młodych gwiazd! 🌟🏆

Już 8 kwietnia o 16:30 odbędą się testy do klasy sportowej w MSP2!

Nie przegap tej szansy, by Twoje dziecko też mogło przeżywać takie chwile. 🤾‍♂️⚽️

MSP2 Piekary Śl.

ul. ks. J. Popiełuszki 8
41-940 Piekary Śląskie
Polska

© Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich. All rights reserved. Powered by GoldenGate.