"Śląskie. Przywracamy błękit"

MSP 2 gościła dzisiaj w swoich progach pana Piotra Polichta, ekodoradcę UM Piekary Śląskie, inspektora Projektu zintegrowanego LIFE "Śląskie. Przywracamy błękit".
Pan Piotr Policht pracuje z oddziałami wszystkich klas i uświadamia nas, jak ważne jest dbanie o czystość Ziemi i powietrza.
Jest autorem quizu ekologicznego, który dzisiaj pisali, ubrani w barwy zieleni, przedstawiciele każdego oddziału w grupach wiekowych klas 1-3 i 4-6.
Był również obserwatorem rozgrywek, przygotowanych specjalnie na dzisiejszy dzień przez Panią Annę Surowiak i Pana Michała Boczek, naszych nauczycieli wychowania fizycznego, w których brali udział wyznaczeni przez wychowawców Uczniowie ubrani w błękity.
Po zmaganiach tematycznych i sportowych, Pan Policht wyłonił zwycięzców każdej kategorii wiekowej i wręczył upominki, ufundowane przez Gminę. To był nie tylko pełen wrażeń dzień, to był dzień pełen pozytywnej wiedzy i nauki.
Dziękujemy!

MSP2 Piekary Śl.

ul. ks. J. Popiełuszki 8
41-940 Piekary Śląskie
Polska

© Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich. All rights reserved. Powered by GoldenGate.